OD ROKU 2017 ZAOPATRZAMY OSOBY PRYWATNE, FIRMY WYKONAWCZE ORAZ DEWELOPERÓW

Nasza firma zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych czołowych producentów branży budowlanej. Dzięki współpracy z liderami jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie Państwa potrzeby związane z budową czy też remontem domu lub mieszkania. Nasze oferty zawsze indywidualnie dostosowujemy do potrzeb oraz wymagań klienta i każdą z osobna traktujemy jak tą najważniejszą nie tylko dla inwestora ale dla nas również.

DZIELIMY SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM

Fachowe i rzetelne doradztwo, którym chcemy Państwu, służyć poparte jest wieloletnim doświadczeniem zdobytym od podstaw zarówno na budowach czy to w pracy u producenta dachówki i systemów kominowych jak i w codziennym handlu po przez kontakt z klientami indywidualnymi, wykonawcami, deweloperami i instytucjami samorządowymi.

SZANUJEMY CZAS I PIENIĄDZE NASZYCH KLIENTÓW

Aby nie narażać naszych klientów na niepotrzebne wydatki w naszej codziennej pracy potrafimy czasami również powiedzieć : „przepraszam, nie wiem“ ponieważ nie ma ludzi wszystko wiedzących są tylko tacy którzy się za takich uważają. Dlatego MY korzystamy z wiedzy i doświadczenia innych po przez uczestnictwo w licznych szkoleniach, które mają na celu podnieść, jeszcze wyżej, nasze doświadczenie i móc dopowiedzieć “ale dowiem się“. Sami również na co dzień jesteśmy klientami i wiemy jak chcemy być traktowani : sumiennie, rzetelnie, uczciwie i z szacunkiem.

nasz zespół

Wspólnie dbamy o to, by nasi klienci byli zadowoleni

Marcin
Cawricz

właściciel

mcawricz@extradomboleslawiec.pl

Wojciech
Stupiec

spec ds obsługi klienta

tel. 730 534 078
wstupiec@extradomboleslawiec.pl

Monika
Dmuchowska

spec ds obsługi klienta i administracji
tel. 733 153 100
m.dmuchowska@extradomboleslawiec.pl  

Wiktor
Cawricz

spec. ds obsługi klienta

tel. 574 813 483
w.cawricz@extradomboleslawiec.pl

szukasz informacji? Zadzwoń lub skorzystaj z wyszukiwarki